Aktualne szkolenia

10/A_SRP/RPO WL/2020    z dnia 20.09.2020

dotyczące pośrednictwa pracy wraz z zapewnieniem sal na w/w pośrednictwo w ramach realizacji projektu  "Specjaliści na rynku pracy"

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

W związku z realizacją projektu "Specjaliści na rynku pracy" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego  na lata 2014-2020 , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na realizację niżej opisanego zapytania o cenę: .

TERMIN składania ofert ubiega dnia  25.09.2020r.
 Formularz oferty

09/A_SRP/RPO WL/2020
z dnia 15.06.2020r.

dotyczące przeprowadzenia szkolenia zawodowego

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

W związku z realizacją projektu "Specjaliści na rynku pracy" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego  na lata 2014-2020 , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na realizację niżej opisanego zapytania o cenę:  dotyczącego przeprowadzenia szkolenia zawodowego ""Specjaliści na rynku pracy"
Usługa realizowana będzie na terenie województwa lubelskiego w m. Hrubieszów

Termin składania ofert: 22.06.2020r.

08/A_SRP/RPO WL/2020
z dnia 1.06.2020r.

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

W związku z realizacją projektu "Specjaliści na rynku pracy" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego  na lata 2014-2020 , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na realizację niżej opisanego zapytania o cenę:  dotyczącego usługi cateringu w ramach projektu ""Specjaliści na rynku pracy"
Usługa realizowana będzie na terenie województwa lubelskiego w m. Hrubieszów

Termin składania ofert: 5.06.2020r.

ZAPYTANIE O CENĘ

07A_SRP/RPO WL/2020 z dnia 1.06.2020r.

dotyczące przeprowadzenia warsztatów TUS w m. Hrubieszów w ramach realizacji projektu  "Specjaliści na rynku pracy"

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

TERMIN składania ofert ubiega dnia 5.06.2020r.

6/A_SRP/RPO WL/2020 z dnia  1.06.2020

dotyczące przeprowadzenie poradnictwa specjalistycznego w m. Hrubieszów w ramach realizacji projektu  "Specjaliści na rynku pracy"

TERMIN składania ofert ubiega dnia 4.06.2020
1.Zapytanie ofertowe

5/A_SRP/RPO WL/2020 z dnia  1.06.2020

dotyczące przeprowadzenie poradnictwa psychologicznego w m. Hrubieszów w ramach realizacji projektu  "Specjaliści na rynku pracy"

4/A_SRP/RPO WL/2020 z dnia  1.06.2020

TERMIN składania ofert ubiega dnia 3.06.2020

ZAPYTANIE O CENĘ

3/A_SRP/RPO WL/2020 z dnia 5.05.2020r.

dotyczące wynajmu sal w m. Hrubieszów w ramach realizacji projektu  "Specjaliści na rynku pracy"

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

TERMIN składania ofert ubiega dnia 11.05.2020r.

2/A_SRP/RPO WL/2020 z dnia  5.05.2020

TERMIN składania ofert ubiega dnia 11.05.2020
2. Formularz ofertowy
UNIEWAŻNIENIE

1/A_SRP/RPO WL/2020 z dnia  5.05.2020

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

TERMIN składania ofert ubiega dnia 11.05.2020r.
. Formularz ofertowy
UNIEWAŻNIENIE

24/A_SRP/RPO WL/2019 z dnia  10.12.2019

dotyczące przeprowadzenia indywidualnego doradztwa specjalistycznego

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

W związku z realizacją projektu "Specjaliści na rynku pracy" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego  na lata 2014-2020 , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na realizację niżej opisanego zapytania o cenę:   w ramach projektu ""Specjaliści na rynku pracy". Usługa realizowana będzie na terenie województwa lubelskiego w m. Hrubieszów

TERMIN składania ofert ubiega dnia 13.12.2019
1. Zapytanie
. Formularz ofertowy

23/A_SRP/RPO WL/2019 z dnia 10.12.2019

dotyczące pośrednictwa pracy w ramach realizacji projektu  "Specjaliści na rynku pracy"

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie

TERMIN składania ofert ubiega dnia  13.12.2019r.
1. Zapytanie

22/A_SRP/RPO WL/2019 z dnia  18.11.2019

wraz z zapewnieniem Sali

XI Oś Priorytetowa Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie